Vybavení chalupy

Vstupní hala slouží na odkládání a sušení bot a oblečení (její součástí je sušák na boty, věšáky a lavice). V zadné časti místnosti je technický koutek, ve kterém najdete i pračku a sušičku.

Nově zde najdete také saunuWC a sprchový kout.

 

Kuchyň je plně vybavena. K dispozici je velká myčka, mikrovlnná trouba, elektrický sporák s indukční varnou deskou, 2x lednice s mrazničkou, varná konvice, tyčový mixér, elektrický šlehač, toustovač, remoska a kávovar (presovač na mletou kávu). Mycí prostředky a utěrky jsou v ceně pronájmu. 

V jídelně stojí dřevěný stůl, židle a lavice pro 12 lidí. K dispozici jsou 3 dětské jídelní židličky. V obývací části najdete kachlový krb (dřevo do krbu je v ceně pronájmu), plazmovou televizi a mini audio systém. 

 

Hernu v tvoří samostatná místnost v přízemí. Najdete v ní hrací koberce, tabuli na kreslení, dětský stolek a židle, houpačku, dětské knížky, hračky, stavebnice a stolní hry pro dospělé i děti. V herně i v celém přízemí je podlahové topení.


 

 

 

  

 

 

 

Koupelna v  přízemí je velká, nabízí sprchový kout, vanu, umyvadlo se skříňkou, dětskou vaničku a přebalovací pult. Vedle koupelny najdete samostatně stojící WC. Ručníky nejsou k dispozici.

Koupelna v poschodí je menší, nachází se v ní sprchový kout, WC a umyvadlo se skříňkou. Ve všech koupelnách a toaletách je podlahové topení. Pro děti jsou k dispozici stupínky, WC redukce a nočníky u každé toalety.

                  

Ložnice v přízemí je vybavena manželským dvojlůžkem a patrovou postelí s rozšířeným spodním lůžkem (140x 200cm), skříní a komodou. Topení v této ložnici je podlahové se samostatnou regulací.

Ložnice v patře jsou 4, z nich dvě disponují 5 lůžky (manželské dvoulůžko a rozšířená patrová postel 140x200cm) a dvě jsou dvoulůžkové (ve větší je postel 180x200cm a v menší 140x200cm). Na podlaze leží koberce, topí se radiátory. Na vyžádání zapůjčíme až 4 dětské postýlky a peřinky (zapůjčení je zdarma). Povlečení je v ceně pronájmu.

 

TOPlist

 

 

Na zahradě je